Araç Muayene Kredi Kartı Geçerli Mi?

Araç Muayene Kredi Kartı Geçerli Mi?

Araç muayene istasyonlarında araçlarını muayene ettirmek isteyen sürücüler, araçlarının eksiklerini tamamlarken Tüvtürk Araç muayene kredi kartı geçerli mi? Araç muayene kredi kartıyla ödeme yapılır mı sorularını soruyorlar.

Araç muayene istasyonlarında kredi kartı geçerli değildir. Tüvtürk sadece nakit olarak ödeme kabul etmektedir. Aracınızı muayene ettirmeden önce yanınızda nakit para bulunması sizi sıkıntıdan kurtaracaktır. Banka kartı yada kredi kartı ile ödeme yapmanın mümkün olmadığı araç muayene istasyonları sadece peşin ödeme kabul etmektedir.


Araç muayene istasyonlarında Pos cihazı bulunmadığı için Kredi kartı ile ödeme yapmanızın mümkünü yoktur. Eğer nakit olarak çekim yapacağınız şekilde hesabınızda para yoksa kredi kartınızın limiti dahilinde nakit avans çekerek sorunuza çare bulabilirsiniz.

Tüvtürk kredi kartı geçerli mi sorusunu cevaplamış olduk. Tüvtürk araç muayene gecikme ücretlerine bir bakalım.

Araç Muayene Gecikme Bedeli

Tüvtürk’te aracınızın muayeneye girmediği her ay muayene ücreti artmaktadır. Muayene işlemini geciktirdiğiniz her ay, muayene ücretinizin üzerine %5 gecikme zammı uygulanıyor. Geciken gün sayısı çoğaldıkça ödenecek miktar da artıyor.

Araç muayene işlemlerinizi zamanında yaptırmanız daha fazla para ödemenizin önüne geçecektir. Tekrar etmek gerekirse, Kredi kartı ile ödemenin kabul edilmediği Tuvturk, sadece nakit para ile çalışmaktadır. Aracınızı Muayeneye sokmadan önce yanınıza nakit para almanız sizin için faydalı olacaktır.

Araç muayene kredi kartı geçerli mi? konusunun sonuna geldik. Umarım yararlı bir yazı olmuştur. Hoşçakalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı