Bayrak Ebt Taban Halka Arz 2020

Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret Halka Arz

Bayrak Ebt Taban Sanayi halka arzı Sermaye piyasası kurulu (SPK) tarafında onaylandı. 21.05.2020 SPK haftalık Bültende yayınlanan bilgilere göre

  1. Bayrak Ebt Taban Sanayi Hisse fiyatı 3.28 liradan satışa sunulacak.
  2. Bayrak EBT sermayesini 16.000.000 Lira’dan bedelli sermaye artışı yolu ile 21.250.000 Lira’ya çıkartacak.
  3. Turgut Bayrak’a ait 4.000.000 TL nominal değerli pay halka arz edilecek.
  4. Kurulumuzun VII-128.1 sayılı Pay Tebliği uyarınca, halka arz edilecek payların nominal değerinin yüzde yirmi beşine tekabül eden 2.312.500TL nominal değerli paylar da satışa hazır bir şekilde bekletilmekte olup, söz konusu paylar, Şirket paylarının borsada oluşacak işlem fiyatının, halka arz fiyatının %25’inden fazla yükselmesi durumunda izahnamenin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yayım tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde borsada satılabilecektir.

Spk tarafından yayınlanana haftalık Bültende bu bilgiler yer aldı. Bayrak Ebt halka arz tarihi 28-29 Mayıs olarak belirlendi.

Borsa İstanbul, halka arz süreci tamamlanan Bayrak EBT (BAYRK) hisselerinin işlem görmeye başlayacağı tarihi Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıkladı. BAYRK hisseleri 4 Haziran 2020 tarihinden itibaren pay başı 3,28 TL fiyat ile BIST Ana Pazar’da (Grup 1) işlem görmeye başlayacak. Bayrak EBT ne iş yapar biraz araştırdım.

Bayrak EBT Taban Sanayi ve Ticaret Ne İş Yapar?

Bayral EBT Taban adından da anlaşılacağı gibi ayakkabı tabanları gibi taban ürünleri üretmektedir. Firma resmi sitesinde referanslar bölümünde doğrudan veya dolaylı çalıştığımız firmalar diyerek, Lc Waikiki, Deıchmann, Zara, Greyder, Jump, M.P, Slazenger, Collezione, Lotto, Beks, Wickers, Alves, Letoon, Ryt, Neo, Truva, Lutoon, markalarını referas göstermiştir.

Şirketin Resmi İnternet sitesinde yer alan Hakkımızda Bölümümde yapılan açıklama şu şekilde.

1994 yılında plastik enjeksiyon imalatı ile plastik sektörüne giriş yapan şirketimiz, 1997 yılında taban sektörüne geçiş yapmıştır. Önce PVC taban imalatında büyüyen Bayrak Ebt Taban, ardından Termo taban imalatıyla kapasitesini büyütüp gün geçtikçe sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.
Gelişen teknolojileri ve müşteri tercihlerini zamanında analiz edip 2013 yılında Türkiye’deki ilk Faylon (EVA) taban tesisini kurarak bir ilke imza atan Bayrak Ebt Taban günlük 20.000 çift Faylon (EVA) tabana çıkarmıştır. Faylon taban ile kaliteyi, konforu ve rahatlığı ön planda tutarak tabanda yeni bir trendin de önünü açmıştır. Yenilikçi ve özverili taban üreticisi olarak sektöründe ‘kalite’ ve ‘güven’ ilkeleri ile birlikte bu çalışmalarda vazgeçilmez bir proje ortağı konumuna gelmiştir.

Bayrak EBT Taban hizmet ve ürün kalitesi, çözümcül yapısı, termin süreleri hususlarında hassasiyetini müşteri lehine her zaman korur., Saygılarımızla

2020 Yılında ilk halka arz olma özelliği taşıyan Bayrak EBT Taban Sanayi halka arzı yatırımcılara ve şirkete hayırlı olsun.

Bayrak Taban İhraccı Bilgi Dökünanına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Konu ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Exit mobile version