Borsa İstanbul Günlük Yatırım Fonu Pay Değişimi

Borsa İstanbul’da Yer alan Şirketlerde Günlük olarak Yatırım Fonlarının Ne Kadar Payı Var? Öğrenmek İçin aşağıdaki listeden istediğiniz hisseyi seçebilirsiniz.

 

Hisselerin Yatırım Fonu Oranı Hakkında

Bu sayfada Borsa İstanbul’da işlem gören hisse senetlerine ait borsada yatırım fonlarının takas oranları, yatırım fonlarının elinde bulunan hisse lot miktarı, hisselerin o güne ait Türk Lirası cinsinden değerleri bulunmaktadır.

Burada grafiğin 100 değerine yakınlaşması yatırım fonlarının sahip olduğu dolaşımdaki hisselerin sayısını arttırdığını gösterirken, bu değerin sıfıra doğru inmesi ise yatırım fonlarının elindeki hisseleri azalttıklarını, hisseden çıktıklarını göstermektedir. Buna rağmen sadece borsada yatırım fonu takas oranındaki değişim teknik analiz için yön göstermemektedir. Yabancı takas oranı ile beraber diğer teknik analiz araçlarını kullanarak yatırımınız konusunda daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Veriler Hakkında

Bu sayfa sadece verileri sizlere aktarmaktadır. Piyasada işlem yaparken kendi aracı kurum fiyat bilginizi baz almanız gerekmektedir. Gün Sonu aracı kurum dağılımları ve borsada yatırım fonu takas oranı bilgileri de Yatirim sitelerinin, twitter ve benzeri ortamların anonim bilgilerinden sağlanmaktadır. Fiyat ve diğer bilgilerde oluşan değişiklik-uyuşmazlık yatirimkredi.com sitesini bağlamamaktadır. YTD. ( ytd ne demek )

Yatırımkredi.com sitesi sizlere al-sat tavsiyesi vermemektedir Sadece yatırımcılara piyasada daha rasyonel karar almalarını sağlayacak finansal okur yazarlığı artırmayı amaçlamaktadır. Sitede yer alan materyaller kaynak gösterilmek suretiyle kullanıma açıktır. Soru ve sorunlarınız için: yatirimkredicom@gmail.com

Başa dön tuşu