Borsa Robotu Nereden Alınır?

Algoritmatik Yazılımlar yani Robotlar

Robotların yani yazılımların hayatımıza günden güne daha fazla girmesiyle otomatik alış satış işlemleri yapan borsa robotları da geliştirilmiştir. Borsa robotu nedir? Yazımda borsa robotlarının ne iş yaptığını anlatmıştım isterseniz Borsa robotu nedir yazımı okuyabilirsiniz. Konumuzu dağıtmadan borsa robotu nereden alınır nasıl işlem yapılır bir bakalım.

Borsa Robotu Nereden Alınır?

Bu gün bir kaç tane yatırım firmasının (aracı kurumun) internet sitelerini ziyaret ettim. Bu aracı kurumlar borsa robotlarıyla işlem yapın diye başlık atımıştı biraz inceledim. Aracı kurumların size sundukları borsa robotuyla


Alış-Satış, Kar Al ve Stop işlemlerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca borsa robotuyla ilgili eğitimde veriyorlar. Bu hizmeti sağlayan aracı kurumlar yıllardır ayakta olan güvenilir kurumlardır. Reklam olmasın diye kurum isimlerini söylemeyeceğim. Borsa robotunu aracı kurumlardan temin edebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Genellikle bu robotlara siz talimat verirsiniz alış satış aralığını, stop noktasını siz belirlersiniz. Büyük yatırım firmalarınım ve bankaların kullandığı robotlar sizin alacağınız robot hizmetinden çok daha farklıdır. Büyük firmaların yazılımları fiyatları oynatır. Sizin alacağınız borsa robotu alış satış vb seviyeleri manuel olarak girip işlem yapmanızı sağlar.

Borsa Robotu Nedir Öğrenmek İçin TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı