Hakkımızda

Biz Kimiz?

Merhaba, Biz finansal konularda yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla yola çıkmış bir ekibiz. Ekibiz derken aklınıza büyük bir organizasyon gelmesin. 2 Kişilik dev bir kadroyuz. Finansal piyasalar ile özellikle borsa ile tanışmamız uzun yıllar öncesine dayanıyor. Neredeyse her piyasanın içinde bulunmuş, birçok piyasada standart yatırımcı hatalarını yapmış ve kayıplar yaşamış durumdayız. Hatalar ile piyasaları tecrübe ettik, bizim yaptığımız hataları başkaları yapmasın diye www.paradan.net sitesini kurduk.

Amacımız

Amacımız finansal piyasalarda yatırımcılara bilgi vermek ve elimizden geldiği, bilgimizin yettiği kadar yatırımcıların zarar etmesini önlemektir. Yatırım tavsiyesi vermeden, hisse senedi alırken dikkat edilecek noktaları, borsa terimlerini, borsayı anlamayı, yatırımcıların yaptığı hataları, bazı zamanlar okuduğumuz kitapları kaleme aldık. Ardından Bitcoin, Krediler ve Kredi kartları gibi konular üzerine de yazılar yazmaya başladık. Tek amacımız insanlara doğru bilgiyi ulaştırmak oldu.

Uzun vadeli yatırımın önemini anlatırken bir anda kendimizi tüm finansal piyasalarda yazı yazarken bulduk ve bu durumdan çok memnunuz. İnsanları ücretsiz bilgilendirmek hoşumuza gidiyor. Gücümüz yettiğince bilgilendirme yazılarına devam edeceğiz.

Gelişiyoruz

Sitemiz üzerinde okuduğunuz yazılarda, olumlu yada olumsuz görüş belirtmeniz kendimizi geliştirmemize çok yardımcı oluyor. Lütfen olumlu yada olumsuz görüşlerinizi bize ister destek@paradan.net adresi üzerinden isterseniz yorumlar üzerinden belirtin. Kendimizi geliştirme adına sizin yorumlarınız, bizim için çok kıymetli.

Aramıza katılıp tecrübelerinizi ücretsiz bir şekilde herkesle paylaşmak isterseniz lütfen bize ulaşın. Finansal piyasalar üzerinde ne kadar çok bilgi verirsek o kadar çok mutlu oluyoruz. Unutmadan biz kocaman bir aileyiz….

Başa dön tuşu