Kuryenet Kredi Kartım Nerede?

Kuryenet Kredi Kartım Nerede?

Kuryenet Kredi Kartım Nerede?

Kredi kartı başvurusu yapıp kartınızı bekliyorsanız, Kredi kartım nerede diye merak ediyorsanız, Kredi kartınızın takibini yapmak için Kuryenet kredi kartım nerede sorgulama ekranı linkini paylaşacağım.

Kuryenet üzerinden kredi kartınızın nerede olduğunu sorgulamak için takip numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Banklardan kredi kartı başvurusu yapılıp, kart onayı alındıktan sonra kart durumu bilgi ekranında kartınız basıldı gönderildi gibi bir uyarı oluşur. Oluşan bu uyarıda kart takip numarası yazmaktadır.


Kuryenet kredi kartım nerede ekranında istenilen takip numarasına bankanız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapıldığı zaman kartınızın durumu hakkında genelde bilgilendirme mesajları gelir. Eğer bilgilendirme mesajında kartınız basıldı yola çıktı gibi bir bilgi varsa o bilgini altında kart takip numarası yer alır. Bu numara ile Kuryenet üzerinden kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Kredi Kartım Nerede Sorgulama için TIKLAYIN

Kartınızın basımı henüz yapılmamış, kartınız yeni onaylanış ise, Kuryenet takip numarası oluşmayabilir. Kuryenet takip numarası bir nevi kargo takip numarasıdır. Kartınız Kuryenet’e ulaştıktan sonra takip numarası oluşur. Bazı bankalar kart onaylanır onaylanmaz takip numarası vermektedir. Elinizde takip numarası olsa bile kartınız gönderildi demeden kartınızın yerini öğrenmeniz mümkün değildir.

Kart basım süreçleri mevcut duruma göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Coronavirüs sebebi ile genel anlamda tüm sektörler yavaşlamıştır. Böyle sebepler yüzünden kartınızın basılıp gönderilmesi uzayabilir. Kartınız Kuryenet’te görünüyor ama gelmiyorsa Kuryenet ve bankanız ile iletişime geçmelisiniz. Kredi kartınızın neden gelmediğini bu kanallar üzerinden öğrenebilirsiniz.

Daha önce yazdığım Kredi Kartı Ödemesi 1 Gün Gecikirse Ne Olur? yazımı okumak isterseniz Buraya  Tıklayın. Kredi kartı erteleme nasıl olur diye merak ederseniz Buraya Tıklayın.

Kredi kartı teslimat işlemleri zaman zaman gecikmektedir. Yukarıda da söylediğim gibi eğer kartınız elinize ulaşmadıysa mutlaka Kuryenet be banka ile iletişime geçin. Ayrıca kredi kartınız sadece size teslim edilebilir bunu da unutmayın. Kredi kartım nerede yazımızın sonuna geldik. Eğer yukarıda verdiğim link çalışmazsa Buraya tıklayarak aramanızı genişletebilirsiniz.

Paradan.net sitemizde gezinip daha farklı bilgiler edinebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Konu ile ilgili görüş ve önerileriniz yorum bölümünden belirtebilirsiniz hoşçakalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı