Torku Borsa da Var mı?

Torku Borsa da Var mı?

Torku borsada var mı bunun cevabını vermeden önce torku hakkında kısa bir bilgilendirme yapayım. Torku konya şeker tarafından üretilen ürünleri tek bir merkezde toplamak için kurulmuş bir işletmedir. Konya şeker ürettiği ürünleri torku markası adı altında pazarlamaktadır. Merkezi Konya Meram’da bulunmaktadır. Konya şeker 900.000 Çiftiyle beraber hizmetlerine devam etmektedir.

Torku, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten almıştır. Kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam” olan Torku, 2007 yılında çikolata ürünleriyle tüketicinin karşısına çıkmıştır ve kısa sürede unlu mamullerden, çikolata kaplamalı ürünlere, şekerlemeye, dondurulmuş patatesten süt ve et ürünlerine, bulgurdan meyve suyuna sirkeden şalgama kadar geniş bir ürün yelpazesine ulaşmayı başarmıştır.
Siz de Ücretsiz 100 Bin TL ile BORSADA İŞLEM YAPARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.. Demo Hesap Açmak İçin Tıklayın

Ücretsiz 100 Bin TL ile borsada risk almadan işlem yapabileceğiniz Demo Hesap Açmak İçin Tıklayın

Hızlı bir büyüme kaydeden çiftçiler ile üretimlerine devam eden torku borsa da işlem görmemmektedir. Yani torku borsada var mı sorusunun cevabı  hayırdır.

Düşüncelerinizi aktarmak isterseniz bana ulaşmak için iletişim bölümünden yazabilir yada yorum bölümünden görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version