Yemek Sepeti Kredi Kartı Ekleme

Yemek Sepeti Kredi Kartı Ekleme ve Çıkartma

Yemek Sepeti Kredi Kartı Ekleme

Yemek sepeti uygulaması, günümüzde sıklıkla kullanılan, yemek sektöründe faaliyet gösteren satıcılar ile müşterileri uzaktan yan yana getiren bir uygulamadır. Yemek sepeti uygulaması ile fiyat karşılaştırması yapabilir ve aklınıza gelen hemen hemen her yemeği sipariş edebilirsiniz.

Bazı lokanta ve cafeler kredi kartı ile ödeme kabul etmiyor yada taşınabilir post cihazına sahip olmuyorlar. Bu durumda müşteri siparişini nakit olarak ödemek zorunda kalıyor. Yemek sepetinde sipariş verirken kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkün hale geldi.

Yemek siparişi verirken kredi kartınızı yemek sepetine ekleyerek nakit ödeme sorunundan kurtulmuş olursunuz. Yemek sepetine kredi kartı ekleme işlemi nasıl olacak derseniz anlatayım.

Yemek sepeti ile sisteme kredi kartı ekleme konusunda bir görüşme gerçekleştirdim. Canlı destek bölümüne yemek sepeti kredi kartı ekleme nasıl olur diye sordum. Müşteri temsilcisi kredi kartı eklemeniz için siparişinizi kredi kartı ile vermelisiniz dedi.

Siparişinizi kredi kartı ile verdiğinizde kartı kaydet seçeneğine basarak kartınızı kaydedebilir ve bundan sonraki siparişlerinizi kart numarası girmeden verebilirsiniz dedi.

Yani yemek sepeti kredi kartı ekleme işlemi için ilk olarak sipariş vermelisiniz ve ödemeyi uygulama üzerinden kredi kartı ile yapmalısınız. Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kartımı kaydet seçeneği açılıyor. Kartı kaydet seçeneğine tıkladığınızda kartınız yemek sepetine eklenmiş oluyor.

Yemek sepeti kredi kartı ekleme işlemi böylelikle yapılmış oluyor. Peki yemek sepetine eklenen kredi kartı nasıl silinir, çılartılır.

Yemek Sepeti Kredi Kartı Silme, Çıkartma

Yemek sepeti kredi kartı eklemek ile ilgili müşteri hizmetleri ile görüşme yaparken yemek sepeti kredi kartı silme işlemi nasıl olur diye de sordum. Müşteri temsilcisi mobil uygulama üzerinde üyelik bilgileri bölümünden kartınızın üzerine gelin ve kartınızın üzerine basılı tutarak sola kaydırın, silme seçeneğini göreceksiniz dedi.

Yani kredi kartınızı çıkartmak için, kayıtlı kartınızın üzerine gelip sola kaydırma işlemi uygulamalısınız. Ardından kart silme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yukarıda anlattığım yöntemleri deneyip kredi kartınızı yemek sepetine ekleyip çıkartamadıysanız, yemek sepeti uygulaması üzerinde canlı destek bölümü var. Yemek sepeti canlı destek bölümüne bağlanarak sorununuzun çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmadan kredi kartı ile online ödeme kabul eden firmalar sadece yukarıda anlattığım şekilde ödeme alırlar. Online ödeme alan firmalara ulaşmak için yemek sepeti üzerinden filtreleme işlemi yapmalısınız.

Yemek Sepeti Kredi Kartı İle İlgili Bazı Soru Cevaplar

Soru: Yemek sepetine kayıtlı olan kartlar nerede saklanıyor?

Yemek sepeti cevap: Yemek sepetine kaydolan kartlar Mastercard Altyapısında saklanmaktadır.

Soru: Yemek sepetine kaç tane kart kaydedilir?

Yemek sepeti Cevap: Yemek sepetine en fazla 3 adet kart kaydedebilirsiniz.

Soru: Yemek sepetine maaş yada banka kartı kaydı yapılır mı?

Yemek Sepeti Cevap: Yemek sepetine şu anda sadece kredi kartları kaydedilmektedir.

Kredi kartları ile ilgili yemek sepetinin bilgilendirme bölümüne ulaşmak için buraya tıklayın.

Yemek sepeti kredi kartı ekleme ve çıkartma konumuzun sonuna geldik. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Hoşçakalın.

Exit mobile version