Koca Takip Programı Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Çoğu evlilik genellikle mutlu başlasa da ilerleyen zamanlarda istenmeyen durumlar yaşanabilir. Bir süre sonra eşler sıkılabilir ve yeni maceralar arayışına girebilir. Bu durum genellikle erkeklerde daha sıklıkla gözlemlenir. Statistica.com verilerine göre iş yerinde başarı arttıkça aldatma oranı da paralel bir şekilde artıyor. Siz de eşinizden şüpheleniyorsanız, kocamı nasıl takip edebilirim sorusunun cevapları bu yazımızda.

En Iyi Koca Takip Programları

Günümüzde hangi nedenle olursa olsun kocanızı takip etmenizi sağlayan uygulamalar mevcut. Kocam nerede uygulaması diye arattığınızda karşınıza çok fazla seçenek çıkabilir ve hangisini seçeceğiniz konusunda kafanız karışabilir. Hatta bunlardan bazıları güvenilir seçenekler de olmayabilir.

Kocanız işten çıktıktan sonra hemen eve gelmiyor ve geç kaldığında da yalan söylediğini mi hissediyorsunuz? Veya hafta sonları sizsiz dışarı çıkıyor ve telefonuna ulaşamıyor musunuz? Artık çaresiz onu evde beklemek zorunda değilsiniz.

İşte bu nedenle bu yazımızda sizlere en iyi eşini takip etme programı hakkında ayrıntılı incelemeler yapacağız. En güvenilir en iyi koca takip programları arasında mSpy, Eyezy, MobiPast, Spybubble ve Cocospy yer alıyor.

Her biri birbirinden önemli ve kullanışlı fonksiyonlara sahip bu programlar kocalarının davranışlarından huzursuz eşlerin yardımına koşuyor. Eşinin nerede olduğunu gösteren uygulamalar hayat kurtarabilir.

Gelin bu programlara daha yakından bakalım.

MSpy

mspy-tr

Takip programı denince akla ilk gelen isim mSpy casus yazılım programıdır. Hali hazırda bilinen tüm benzeri uygulamaların öncüsü olan mSpy kullanıcı dostu yazılımı ve sunduğu fonksiyonlarla toplumun birçok kesimi tarafından özellikleri için tercih ediliyor.

Siz de kocamı takip etmek istiyorum diyorsanız cevabınız mSpy uygulamasında. mSpy size içgüdülerinizden bir fazlasını sağlıyor. Eşinize karşı şüpheleriniz mi var? İçin rahat değil ve onu haksız yere suçlamak da istemiyorsunuz. Siz ne zaman nerede olduğunu sorsanız veya şüpheli olsanız sizi mahcup edecek bir cevabı var ama içiniz halen daha rahat değil mi?

İşte mSpy size aklınıza takılan soruların gerçek cevaplarını vermek için burada. Bir nevi kocam nerede uygulaması diyebilirsiniz. Veya kocam kimle ne konuşuyor, ne yapıyor, mSpy size bu bilgilerin tamamını sağlayabiliyor.

mSpy ile yapabilecekleriniz ve öğrenebilecekleriniz şöyle:

 • Telefonda hangi tuşlara bastıklarını öğrenebilirsiniz (bu sayede ekran kilidini açabilirsiniz)
 • Sosyal medyada neler yaptıklarını keşfedebilir
 • Kimlerle mesajlaşıyorlar görebilir
 • Nerelere gittiklerini ve nerede olduklarını görebilir
 • Sizden gizlemek için sildikleri mesajlarını okuyabilir
 • Kimlerle konuştuklarını hangi numaraları aradıklarını görebilir
 • İnternette hangi sitelerde nelere baktıklarını öğrenebilirsiniz.

Ve tüm bunlara ek olarak mSpy ile kocanızın ne yaptığını izlerken kocanızın ruhu bile duymaz ve her şeyi %100 gizli bir şekilde yapabilirsiniz.

Eyezy

eyezy tr

Mottosu gezegendeki en güçlü telefon takip uygulaması olan Eyezy çok iddialı bir kocamı bul uygulaması. Hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu olarak çalışır ve kişisel verilerinizi banka düzeyinde şifreleme ile güvende tutar.

Kocamı nasıl takip edebilirim sorusuna bir cevap arıyorsanız Eyezy ile kocanızın telefonunda;

 • Farklı sosyal medya hesaplarına erişim sağlayabilirsiniz.
 • Keylogger özelliği ile telefondaki tüm tuşlamaları görüntüleyebilirsiniz.
 • GPS nokta yer tespiti özelliği sayesinde kocanızın nerede olduğunu görebilirsiniz.

Eyezy, kocanızın telefonundaki tüm bu bilgilere erişmek için yalnızca ücretli bir abonelik sunar. Yıllık ya da aylık olarak abone olabilir ve kocanızın kimlerle neler konuştuğunu anında öğrenebilirsiniz.

MobiPast

mobipast paradan

Sosyal medyadan çağrılara, tarayıcı geçmişinden GPS konumuna kadar kocanızın telefonundaki neredeyse her aktiviteyi görüntüleyebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız MobiPast da en iyi kocam nerede uygulamalarından biri. MobiPast ile;

 • Sosyal medya hesapları ve mesajları
 • SMS ve çağrı bilgileri
 • GPS konum takibi
 • Android Keylogger özelliği ile telefondaki tuşlamaları izleme

ve bunlara ek pek çok özelliği kullanabilirsiniz.

Eğer kocanızın telefonu iPhone ise jailbreak yani herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan gerekli adımları takip ederek bu eşini takip etme programını indirebilirsiniz. MobiPast’ın en büyük dezavantajı ise henüz arayüzünde Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Ama eğer İngilizce biliyorsanız MobiPast’ı kullanabilirsiniz.

Spybubble

thespybubble tr

Spybubble, kocamın telefonunu takip etmek istiyorum diyen kadınlar tarafından tercih edilen güvenilir bir telefon takip uygulaması olarak diğer programlar gibi hedef cihazdaki pek çok bilgiyi eşlerine iletiyor.

Spybubble ile hem Android hem de IOS cihazlarda:

 • Gelen ve giden çağrılar,
 • SMS,
 • Mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmalar,
 • Sosyal medya hesapları,
 • Cihaz konumu gibi pek çok bilgiyi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

İşte aradığınız eşinin nerede olduğunu gösteren uygulama tam olarak SpyBubble.

Geofinder özelliği sayesinde eşinizin tam olarak nerede olduğunu, nerede durduğunu ve ne zaman hareket ettiğini görebilirsiniz.

Hatta harita üzerinde bir alanı çevreleyip eşiniz bu alanın dışına çıktığında bildirim alabilirsiniz. Örneğin haritada evinizi ya da ofisini işaretlediğinizde eşiniz bu alanlara girdiğinde ve dışına çıktığında haberdar olursunuz.

Cocospy

Cocospy

Kocamın telefonunu takip etmek istiyorum diyen kadınların tercih edebileceği bir diğer telefon takip programı Cocospy, güvenli ve gizli bir şekilde hedef cihazdaki verileri kullanıcılarına aktarır.

Cocospy ile kocalarınızın telefonunda neler olup bittiğini ve kocanızın kimlerle görüştüğünü öğrenmek çok basit. Bu uygulama ile kocanızın anlık konumunu, sosyal medya hesaplarını, mesajlarını, galerisini ve tarayıcı geçmişini görebilirsiniz. Böylece şüphelerinizin doğru olup olmadığını öğrenebilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Eğer kocanızın telefonuna ek olarak çocuklarınızın telefonlarını da takip etmek isterseniz 3 Android cihaz için geçerli bir aile paketi de satın alabilirsiniz.

Cocospy koca takip programı ile hedef cihazdaki videoları ve diğer multimedya dosyaları görüntüleseniz de hedef cihazın kamerasına ve mikrofonuna erişim sağlamak mümkün değil.

En İyi Kocam Nerede Bulma Programı – Karşılaştırma

En İyi Kocam Nerede Bulma Programı – Karşılaştırma

İsimÖne çıkan özellikUyumlulukÜcretPara İadesi
mSpy2023 Yılının En İyi Telefon Takip ProgramıAndroid ve iPhone9,92 Avro/aylık (yıllık abonelik)14 gün
EyezyDüşük Ücretli Popüler Telefon Takip ProgramıAndroid ve iPhone9,99 Avro/aylık14 gün
MobiPastEbeveyn Denetimleri için En İyi Telefon Takip ProgramıAndroid ve iPhone9,99 Avro/aylıkYok
Spybubble2023’de Göz Önüne Alınması Gereken İyi Bir Alternatif Android ve iPhone9,92 Avro/aylık (yıllık abonelik)14 gün
CocospyKullanımı Kolay En İyi Telefon Takip ProgramıAndroid ve iPhone9,99$/aylık60 gün

MSpy Kullanarak Kocamı Telefonla Nasıl Takip Edebilirim

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ücretsiz diyorsanız mSpy sizin için en doğru yöntem olacaktır. Fakat öncelikle bu takip işleminin ücretsiz olmayacağını iyice netleştirelim. Bu kapsamlı takip uygulamalarını kullanmak ücretsiz olamaz. Eğer internette ücretsiz takip uygulama reklamlarını görüyorsanız bilin ki sizin bilgilerinizi çalmaya çalışan internet korsanları reklamlarıdır.

Telefon takibi yapabilmeniz için uzman yazılımcılar mSpy gibi casus yazılımları özenle hazırlar ve bu da bir ücret karşılığında kullanılabilir.

Gelelim mSpy kullanarak nasıl eşinizi takip edebileceğinize. Aşağıdaki adımları takip ederek eşinizi uzaktan takip edebilir ve neler yaptığını öğrenebilirsiniz.

1. Adım: MSpy Üzerinden Bir Hesap Oluşturun

mSpy websitesi üzerinden kendinize ait bir hesap oluşturun. Dilerseniz Google hesabınızı kullanarak otomatik bir hesap oluşturabilirsiniz. Veya seçecek olduğunuz bir e-posta adresi ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.

2. Adım: Cihazınızı Seçin Ve MSpy’ı Indirin

Bu adımda yapmanız gereken cihazınızı seçmek. Android bir telefonu mu yoksa bir iPhone mu takip edeceksiniz bu adımda seçim yapabilirsiniz. Eğer karar veremiyorsanız veya hangi cihaz olduğundan emin değilseniz cihazı sonra seç diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

3. Adım: Planınızı Seçin

Bu adımda size 3 ayrı plan sunuluyor. Abonelik süresi arttıkça sunulan planlar da o kadar avantajlı hale geliyor. Mevcut plan detayları aşağıdaki gibidir:

 • 1 aylık plan: Aylık 41,99 Avro
 • 3 aylık plan: Aylık 23,56 Avro
 • 12 aylık plan: Aylık 9,92 Avro

Tercih ettiğiniz planı seçip bir sonraki adıma ilerleyebilirsiniz.

4. Adım: Hedef Kişinin Telefonunu Takip Etmeye Başlayın

Artık bu aşamada kocamı nasıl takip edebilirim sorusu cevaplanmış oluyor. Hesabınızdan kontrol panelinize erişip kocanızın telefonunu an be an takip edebilirsiniz.

Sadece takip işlemine geçmeden önce e-postanıza gönderilen talimatları izleyerek kocanızın telefonuna uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

Android için:

mSpy’ı indirmek için şu adımları takip edin:

 • Kocanızın telefonunda Google tarayıcısını açın.
 • mSpy’ın e-postanıza göndermiş olduğu linki websitesi link giriş kısmına yazın
 • Güvenlik kontrolünde sorulan karakterleri girin
 • Ve mSpy’ı eşinizin telefonuna indirin
 • İndirmenin tamamlanmasını bekleyin ve bir uyarı gelirse Aç – Ayarlar – Bu Kaynaktan İzin Ver’e tıklayın
 • Eğer Aç tuşu aktifse indirme işlemi sona ermiş demektir.

mSpy kurulumunu tamamlamak için şu adımları izleyin:

 • Aç tuşuna tıklayın
 • Karşınıza çıkan tüm adımlarda İzin Ver’e tıklayarak devam edin
 • ‘Bu uygulamayı yükleme’ veya ‘Her zaman yükle’ seçenekleri ekranında ikinci seçeneği seçin
 • Sonrasında e-postanızdaki kayıt kodunu girin
 • Ve ‘Kurulumu Tamamla’ seçeneğine tıklayın.

iOS cihazlar için:

iPhone cihazlar için bir mSpy üyeliğine sahip olduktan sonra şu adımları izleyin:

 • Kocanızın iCloud kimlik bilgilerini doğrulayın
 • Kontrol paneline giriş yapın
 • Hedef iPhone’un kimlik bilgilerini kontrol panelinize ekleyin
 • Kocanızın iPhonu’nda iCloud yedeklemesinin açık olduğundan emin olun
 • Doğrulama kodu gelirse onu da girin
 • Veri senkronizasyonunu bekleyin, bu süreç 24 saate kadar alabilir.

Bekleme süresi tamamlanıp veri senkronizasyonu gerçekleşince artık kocanızın telefonunu anlık takip edebilirsiniz.

SSS

Kocamın haberi olmadan onu telefonla nasıl takip edebilirim?

Kocanızın haberi olmadan hatta ruhu bile duymadan onu takip edebilmeniz için yapmanız gereken tek şey yukarıda bahsi geçen takip uygulamalarından birini indirmek.

Kendi telefonumdan eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ücretsiz?

Kendi telefonunuzdan koca takip programı ücretsiz bir şekilde takip yapmak mümkün değil. Ama yukarıdaki uygulamaların size sunduğu paketleri inceleyerek size en uygun seçeneği seçip kocanızı kendi telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

Kocamı telefon numarasıyla nasıl takip edebilirim?

Eğer kocanızın telefonunu telefon numarası ile takip etmek istiyorsanız Detectico ve North App gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalarda konumunu tespit etmek istediğiniz telefonun numarasını ve kişisel mesajı girdiğinizde karşı tarafa bir SMS iletilir. Telefon sahibi bağlantıya tıkladığı anda konumu size iletilecektir.

Son Olarak

Kocamın telefonunu takip etmek istiyorum ama nasıl ve kocam nerede uygulaması nasıl kullanılır sorularını bu yazımızda ayrıntılı bir şekilde cevapladık. Siz de eşinizin telefonunu takip etmek, sizle beraber değilken neler yaptığını öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki casus yazılım uygulamaları tam size göre.

Tek yapmanız gereken kendinize en uygun uygulamaya karar vermek ve bir abonelik planı seçmek. Sonrasında bir seferlik eşinizin telefonuna erişip, uygulamayı indirdikten sonra onun ruhu bile duymadan siz her adımını takip edebileceksiniz.

Uygulamalar hayalet uygulama olarak çalıştığı için, karşı tarafın sizin onu takip ettiğinizden asla haberi olmaz. Hem kocanızın sizi takip ettiğini anlamasını istemiyor hem de ona olan güveninizi tazelemeniz gerektiğini düşünüyorsanız bu yazımızda ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. mSpy ve diğer uygulamalar evliliğinizi kurtarabilir veya bitmesi gereken ama sürüncemede kalmış bir yanlışı düzeltmenizi sağlayabilir.

 • Murat Aksoy

  Related Posts

  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma 2024 Yılında Neden Gerekli?

  Dünya genelinde kullanılan mesajlaşma programları arasında önemli bir yeri olan Whatsapp neredeyse her akıllı telefonda yer almaktadır. CNN Türk’te belirtildiği gibi, üreticileri tarafından çeşitli yeni özellikleri ile daha fazla kullanım alanı bulan…

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  You Missed

  Koca Takip Programı Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

  Koca Takip Programı Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma 2024 Yılında Neden Gerekli?

  Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma 2024 Yılında Neden Gerekli?

  Parayı Değerlendirme Yöntemleri Parayı Nasıl Değerlendirebilirim?

  Parayı Değerlendirme Yöntemleri Parayı Nasıl Değerlendirebilirim?

  Yemek Sepeti Kredi Kartı Ekleme

  Yemek Sepeti Kredi Kartı Ekleme

  Bilanço Nedir? Borsada Bilanço Nasıl Okunur?

  Bilanço Nedir? Borsada Bilanço Nasıl Okunur?

  Teorik Eşleşme Nedir?

  Teorik Eşleşme Nedir?